Slavíme vítězství našich hokejistů 🥳 S kódem MISTRI můžete slavit s námi, po zadání kódu získáte slevu 13 %. 🥳

Vystřelovací konfety zlaté hvězdy v metalickém provedení, 40 cm

Kód: 222510
89 Kč
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení

Ples, silvestrovská oslava nebo narozeniny. Překvapte a připravte si vystřelovací konfety. S nimi nikdy nešlápnete vedle. Tyhle jsou v tubě dlouhé 40 cm, která je plná zlatých metalických hvězdiček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná vás překvapí, že vystřelovací konfety svým názvem opravdu odpovídají tomu, co dokážou a víte proč? Konfety, které mají tvar metalické zlaté hvězdy jsou ukryté v tubusu, který je dlouhý 40 cm. Na tubusu máte nápovědu, jak konfety vystřelit. Zpravidla to funguje tak, že papírovou tubu uchopíte oběma rukama, namíříte mimo lidi a pak otočíte rukama v protisměru. "Buuuch" a už létají metalické zlaté konfety ve tvaru hvězdy. Létající hvězdy se hodí především na oslavy silvestra nebo třeba výročí, ale klidně je můžete použít na narozeninovou oslavu. Ano konfety trošku toho nepořádku udělají, ale za tu parádu a atmosféru a to prostě stojí. Nevěříte? Je jen jediný způsob jak to zjistit... :)

Nenašli jste zatím odvahu objednat vystřelovací konfety? Chyba. Každá pořádná oslava nebo párty si je zaslouží. Těžko říct, proč nás všechny létající konfety tolik fascinují. Ale je to tak. A nebojte se, jejich použití je samozřejmě bezpečné. A pokud vám přijdou vystřelovací konfety málo, obohaťte prostor závěsnou dekorací, girlandami, závěsy a samozřejmě i balónky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vystřelovací konfety
Barva: zlatá
Délka: 40 cm
Tvar: hvězdy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: