Vystřelovací konfety mix barev v pastelovém provedení, 40 cm

Kód: 222181
71 Kč
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení

Ozdoby na stůl, balónky, lampióny už máte. Ale chtělo by to ještě něco, co oslavu v ten správný okamžik oživí. Jasně, proto jsou tu vystřelovací konfety. Tyhle jsou mixem nejen barev, ale i materiálů, papírové a metalické. Když je správně namíříte, můžou kromě wau efektu při vystřelení, sloužit i jako dekorací stolů. Tuba má 40 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná vás překvapí, že vystřelovací konfety svým názvem opravdu odpovídají tomu, co dokážou a víte proč? Konfety, které mají různý tvar i barvu jsou ukryté v tubusu, který je dlouhý 40 cm. Na tubusu máte nápovědu, jak konfety vystřelit. Zpravidla to funguje tak, že papírovou tubu uchopíte oběma rukama, namíříte mimo lidi a pak otočíte rukama v protisměru. "Buuuch" a už létají konfety v mixu barev i materiálů, papírové i metalickéVystřelovací konfety se hodí především na párty nebo třeba výročí, ale klidně je můžete použít na narozeninovou oslavu. Ano konfety trošku toho nepořádku udělají, ale za tu parádu a atmosféru a to prostě stojí. Nevěříte? Je jen jediný způsob jak to zjistit... :)

Nenašli jste zatím odvahu objednat vystřelovací konfety? Chyba. Každá pořádná oslava nebo párty si je zaslouží. Těžko říct, proč nás všechny létající konfety tolik fascinují. Ale je to tak. A nebojte se, jejich použití je samozřejmě bezpečné. A pokud vám přijdou vystřelovací konfety málo, obohaťte prostor závěsnou dekorací, girlandami, závěsy a samozřejmě i balónky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vystřelovací konfety
Barva: mix barev
Délka: 40 cm
Tvar: proužky

Barevné vystřelovací konfety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: