Vystřelovací konfety fotbalové míče, 40 cm

Kód: 222497
95 Kč
Skladem (7 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Svíčky na dort, balónky, ubrousky už máte. Ale chtělo by to ještě něco, co oslavu v ten správný okamžik oživí. Jasně, proto jsou tu vystřelovací konfety. Tyhle jsou ve fotbalovém stylu. Když je správně namíříte, můžou kromě wau efektu při vystřelení, sloužit i jako dekorací stolů. Tuba má 40 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná vás překvapí, že vystřelovací konfety svým názvem opravdu odpovídají tomu, co dokážou a víte proč? Konfety, které vypadají jako fotbalové míče jsou prostě stylovka pro každého fotbalistu nebo fotbalového nadšence. Jsou ukryté v tubusu, který je dlouhý 40 cm.

Na tubusu máte nápovědu, jak konfety vystřelit. Zpravidla to stačí, že papírovou tubu uchopíte oběma rukama, namíříte mimo lidi a pak otočíte v protisměru hodinových ručiček. "Buuuch" a už létají konfety jako by padali malé fotbalové míče z nebe. Vystřelovací konfety se hodí především na narozeninovou oslavu nebo na párty ve fotbalovém stylu. Ano konfety trošku toho nepořádku udělají, ale za tu parádu a atmosféru a to prostě stojí. Nevěříte? Je jen jediný způsob jak to zjistit... :)

Nenašli jste zatím odvahu objednat vystřelovací konfety? Chyba. Každá pořádná oslava nebo párty si je zaslouží. Těžko říct, proč nás všechny létající konfety tolik fascinují. Ale je to tak. A nebojte se, jejich použití je samozřejmě bezpečné. A pokud vám přijdou vystřelovací konfety málo, obohaťte prostor závěsnou dekorací, girlandami, závěsy a samozřejmě i balónky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vystřelovací konfety
Barva: bílá, černá
Délka: 40 cm
Motiv: Fotbal
Tvar: fotbalové míče

Barevné vystřelovací konfety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: