Historie firmy

V této sekci bývají informace o tom, kdy společnosti vznikla, jak se rozvíjela, jaké už zažila úspěchy a jak se rozrůstala v průběhu let. My jsme noví a svoje místo na trhu si zatím hledáme.Takže naše historie se teprve začíná psát a vy ji můžete tvořit společně s námi.

Pokud bych ale přeci jen měla o naší krátké historii něco napsat, shrnula bych to následovně:

Společnost jsem založila s maximální podporou mého manžela. Rozhodnutí o založení předcházelo několik let rozhodování. Pak ale najednou přišel ten správný impuls a všechno se dalo do pohybu. Během pár týdnů začala právně existovat společnost PARTICO s.r.o. V . dubnu 2020 jsme spustili naše sociální sítě. Ale přeci jen všichni máme radši nakupování přes e-shopy a tak jsme se velmi záhy pustili do jeho přípravy. A přesně za další tři měsíce, byl připraven a spuštěn. A jaké budou další řádky tohoto příběhu? Jak jsem psala výše, to záleží i na vás. Pojďme tvořit naši historii společně.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení