Vystřelovací konfety stříbrné, 40 cm

Kód: 220086
72 Kč
Skladem (6 ks)
Můžeme doručit do:
18.7.2024
Možnosti doručení

Může být oslava ještě slavnostnější? Jasně. Nakupte vystřelovací konfety. Spoooousty vystřelovacích konfet. Můžete je dát hostům, kteří je v jednu chvíli vystřelí a vy se pak můžete několik vteřin kochat oblakem konfet. Tuba má 40 cm a obsahuje stříbrné metalické proužky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná vás překvapí, že vystřelovací konfety svým názvem opravdu odpovídají tomu, co dokážou a víte proč? Stříbrné konfety jsou ukryté v tubusu, který je dlouhý 40 cm. Na tubusu máte nápovědu, jak konfety vystřelit. Zpravidla to funguje tak, že papírovou tubu uchopíte oběma rukama, namíříte mimo lidi a pak otočíte rukama v protisměru. "Buuuch" a už létají stříbrné konfety. Létající stříbrné konfety se hodí především na oslavy silvestra nebo třeba výročí, ale klidně je můžete použít na narozeninovou oslavu. Ano konfety trošku toho nepořádku udělají, ale za tu parádu a atmosféru a to prostě stojí. Nevěříte? Je jen jediný způsob jak to zjistit... :)

Nenašli jste zatím odvahu objednat vystřelovací konfety? Chyba. Každá pořádná oslava nebo párty si je zaslouží. Těžko říct, proč nás všechny létající konfety tolik fascinují. Ale je to tak. A nebojte se, jejich použití je samozřejmě bezpečné. A pokud vám přijdou vystřelovací konfety málo, obohaťte prostor závěsnou dekorací, girlandami, závěsy a samozřejmě i balónky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vystřelovací konfety
Barva: stříbrná
Délka: 40 cm
Tvar: proužky

Vystřelovací konfety stříbrné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: