Proč nakupovat u nás

1. OSOBNÍ PŘÍSTUP

Osobní přístup pro nás není jen prázdné slovo, každý zákazník je pro nás jedinečný a má svá unikátní přání. Proto se snažíme ke každému z vás přistupovat individuálně a najít řešení, které pomůže vytvořit boží oslavu nebo párty.

2. RYCHLÉ DODÁNÍ A PEČLIVÉ BALENÍ

Aby k vám všechny objednávky dorazily co nejdříve, k doručení balíčků využíváme ověřené přepravce (DPD, Zásilkovna a Česká pošta), kteří vám zásilku doručí v ČR od 24 do 48 hodin od podání. Nemusíte mít obavy o bezpečné doručení balíčku. Každá zásilka je pojištěná. O odeslání vás informujeme e-mailem, ať vám nic neuteče a můžete se těšit na svou objednávku. Všechny zásilky balíme pečlivě tak, aby dorazily nepoškozené.

3. DORUČENÍ ZDARMA

Udělejte si neopakovatelnou oslavu za 2.000,-Kč a my zaplatíme dopravu za vás.

4. VÍCE NEŽ 2 500 VÝDEJNÍCH MÍST

Preferujete osobní odběr objednávky v čase, který vyhovuje vám? Tak vás jistě potěší, že si můžete svůj balíček plný party doplňků a dekorací pro vaší boží oslavu vyzvednout na více než 2500 výdejních místech po celé České republice.

 

5. 30 DNÍ NA VÝMĚNU NEBO VRÁCENÍ ZBOŽÍ

U nás se nemusíte bát nakoupit. Rádi vám nerozbalené a nepoškozené zboží vyměníme nebo vám za něj vrátíme peníze. A nemusíte se stresovat, máte na to celých 30 dní.