Balónek

Balónek, o kterém zde píšeme je primárně určen k dekoraci, ale je možné jej použít také jako “hračku”. Stačí jej nafouknout vzduchem nebo héliem. Dříve byly balónky pouze kulaté, vytvářeny ze směsi přírodního latexového kaučuku a nylonu. Dnes již můžete vybírat z mnoha druhů, tvarů i barev.

Latexové ECO balonky jsou vyráběny z přírodního latexového kaučuku a jsou plně odbouratelné, proto je po použití můžete bez starostí hodit na kompost. Ostatní latexové a foliové balonky patří mezi plasty. Mezi latexovými a foliovými balonky je hned několik rozdílů. Zatímco ty latexové mají spíše kulovitý tvar a velmi lehce je sami nafouknete ústy u foliových musíte k nafouknutí použít třeba brčko, nafouknutí je o něco obtížnější. Obrovskou výhodou foliových balonků je mnohem širší výběr tvarů, odstínů i velikostí. Zároveň vydrží déle nafouknuté a můžete je klidně schovat na další oslavu.

Samozřejmě, že každý balónek vám může prasknout, je to přeci obalený vzduch, proto je třeba dbát zvýšené pozornosti v blízkosti ostřejších předmětů, rohů či rostlin.

 

< Zpět na slovník pojmů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení