DÁREK ke každé objednávce nad 700,-Kč, plechovka RedBullu 🥳

Doprava a platba

Způsoby dopravy

Pokud hodnota vaší objednávky přesáhne 2.000,-Kč, máte dopravu zcela zdarma.

Zásilkovna

Zásilkovna je služba, prostřednictvím které si můžete nechat doručit balíček na vámi vybrané výdejní místo. V současnosti je zásilkovna dostupná na více než 4 500 provozovnách. Balíček bývá doručen do 48 hodin na zvoleném výdejním místě. O uložení zásilky budete informování formou sms a e-mailem, pak záleží jen na vás, kdy si zásilku vyzvednete, čekat na vás bude až 7 dní.

Nespornou výhodou této přepravní služby je široký výběr výdejních míst a na některých si můžete balíček vyzvednout i o víkendech! Jo a abychom nezapomněli, samozřejmě, že trasu své zásilky můžete sledovat online.

Váš balíček si můžete vyzvednout na vaší nejbližší Zásilkovně. Platit na Zásilkovně lze převážně hotově a na vybraných místech je možné platit kartou.

  • Platba předem / online platební kartou: 75,-Kč
  • Platba na dobírku: 130,-Kč

Maximální hmotnost balíčku poslaného přes Zásilkovnu je 5 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 120 cm (tomu odpovídá například zásilka s rozměry 50x40x30 cm), přičemž maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm. Pokud zjistíme, že váha nebo rozměr zásilky převyšuje možnosti Zásilkovny, zavoláme a domluvíme se s Vámi na jiném způsobu přepravy

UPOZORNĚNÍ - Do Z-BOXŮ není možné posílat zásilky na dobírku (bohužel tuto možnost Zásilkovna nenabízí).

Sledujte pohyb svého balíčku na této adrese Zásilkovny - https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

 

Česká pošta

Prostřednictvím České pošty si můžete nechat zaslat balíček do ruky a Česká pošta vám ho doručí na jakoukoliv adresu, klidně i do práce. Balíčky jsou doručovány o pracovní dny a vždy jste kontaktováni prostřednictvím sms / e-mailem s termínem doručení. V případě, že vás "pošťák" na uvedené adrese nezastihne, uloží zásilku na nejbližší poště. Kde si jej můžete následně vyzvednout, nejdéle do 7 dnů, ale i tato lhůta lze prodloužit.

O vyexpedování vašeho balíčku budete informováni e-mailem společně s číslem vašeho balíčku, pod kterým ho lze sledovat na stránkách dopravce.

Buďte v obraze, kde se váš balíček nachází - https://www.postaonline.cz/trackandtrace

  • Platba předem / online platební kartou: 180,-Kč

 

PPL přepravní společnost

Přepravní společnost PPL doručí váš balíček během pracovního týdne v časovém rozmezí od 08:00 do 18:00 hodin. Zpravidla bývá doručen do 24 hodin, nejpozději však do 72 hodin ode dne předání zásilky přepravní společnosti. O doručování vašeho balíčku budete nejdříve informováni den předem formou sms/e-mailem, poté budete informováni přímo v den doručování o předpokládaném čase doručování (rozmezí 4 hodin). Pokud se vám termín doručení nehodí, můžete jej snadno změnit nebo nechat uložit na výdejním místě PPL Parcelshopu.

Na tomto odkaze můžete sledovat svou zásilku - https://www.ppl.cz/vyhledat-zasilku

  • Platba předem / online platební kartou: 99,-Kč
  • Platba na dobírku: 154,-Kč

 

Messenger - GARANTOVANÉ doručení druhý den

Zásilku doručíme do druhého dne od vyzvednutí z eshopu přepravní společností MESSENGER. Váš balíček bude doručen o pracovní dny v časovém rozmezí od 08:00 do 18:00 hodin na uvedenou adresu. O doručování vašeho balíčku budete informováni formou sms a e-mailem. Balíček je doručen do druhého pracovního dne při objednání pouze do 10 hodin.
V případě objednání po 10 hodině již není garance možná a balíček je odeslán až následující pracovní den.

Na tomto odkaze můžete sledovat svou zásilku - https://tracking.messenger.cz/

  • Platba předem / online platební kartou: 199,-Kč

 

Osobní odběr v Mostě (výdejní místo Rozmarná vinotéka) - DOČASNĚ ZRUŠENO

Zdarma si můžete vyzvednout svou objednávku na našem výdejním místě v Mostě (Chomutovská 2229/28, Most). Výdejní místo je pro vás otevřeno v tyto dny a hodiny:

Po:   15:00 - 19:00 hod.
Út:   zavřeno
St:   15:00 - 19:00 hod.
Čt:   15:00 - 19:00 hod.
Pá:   15:00 - 19:00 hod.


Na výdejním místě není možné objednávku zaplatit. Vaše balíčky jsou zde připraveny až po uhrazení objednávky.

Jakmile bude objednávka připravena k osobnímu odběru, budeme vás informovat a e-mailem

 

Převážnou většinu zboží máme skladem a odesílame jej obvykle do 2 pracovních dnů od vytvoření objednávky. O odeslání vás budeme informovat e-mailem.

Jak nakoupit a neplatit za dopravu? Stačí nakoupit nad 2.000,-Kč a dopravu máte zcela zdarma (při platbě na dobírku je účtováno doběrečné).

Svůj balíček při převzetí ihned zkontrolujte.


Způsoby platby

On-line platební kartou (3D Secure - GoPay - Apple Pay, Google Pay)

Svou objednávku zaplatíte online platební kartou. Po odeslání své objednávky budete přesměrováni na bezpečnou online platební bránu (GoPay). Pokud potřebujete svou objednávku co nejdříve, jedná se o nejrychlejší způsob úhrady, máte jistotu, že se vám balíček nikde nezadrhne a bude bez zdržení odeslán. Při přebírání balíčku navíc nemusíte hledat peněženku, zkrátka balíček jen převezmete a můžete se radovat z obsahu.

Pokud by online platba selhala, můžete si vybrat jinou možnost platby nebo zkusit zaplatit znovu.

 

Dobírkou, platba při doručení / převzetí

Při platbě na dobírku zaplatíte svou objednávku až při převzetí svého balíčku. Pokud potřebujete své zboží opravdu rychle a nemáte po ruce platební kartu, pak je tento způsob nejrychlejší. Platbu provedete v hotovosti či platební kartou až při převzetí balíčku u přepravní společnosti. Ovšem nevýhodou této služby je vyšší cena dobírky.

 

Bankovním převodem / platba předem

Při platbě předem skrze bankovní převod budete po odeslání objednávky kontaktováni na vámi uvedený e-mail s podklady pro platbu. V e-mailu budete vyzváni k provedení platby vč. údajů pro provedení platby (variabilní symbol, číslo účtu, částka). Vaše objednávka bude odeslána až po připsání platby na náš bankovní účet.

Číslo našeho bankovního účtu je 2501782548/2010, vedený u Fio banka, a.s. Variabilní symbol je číslo vaší objednávky.

Každá objednávka je závazná dle našich obchodních podmínek. V případě marného doručování a nepřevzetí zásilky (dobírky) si vyhrazujeme právo na úhradu nákladů souvisejících se zasíláním.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.