Doprava a platba

Způsoby dopravy

Pokud hodnota vaší objednávky přesáhne 2.000,-Kč, máte dopravu zcela zdarma.

Zásilkovna

Zásilkovna je služba, prostřednictvím které si můžete nechat doručit balíček na vámi vybrané výdejní místo. V současnosti je zásilkovna dostupná na více než 4 500 provozovnách. Balíček bývá doručen do 48 hodin na zvoleném výdejním místě. O uložení zásilky budete informování formou sms a e-mailem, pak záleží jen na vás, kdy si zásilku vyzvednete, čekat na vás bude až 7 dní.

Nespornou výhodou této přepravní služby je široký výběr výdejních míst a na některých si můžete balíček vyzvednout i o víkendech! Jo a abychom nezapomněli, samozřejmě, že trasu své zásilky můžete sledovat online.

Váš balíček si můžete vyzvednout na vaší nejbližší Zásilkovně. Platit na Zásilkovně lze převážně hotově a na vybraných místech je možné platit kartou.

  • Platba předem / online platební kartou: 75,-Kč
  • Platba na dobírku: 130,-Kč

Maximální hmotnost balíčku poslaného přes Zásilkovnu je 5 kg. Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je 120 cm (tomu odpovídá například zásilka s rozměry 50x40x30 cm), přičemž maximální rozměr jedné strany zásilky je 70 cm. Pokud zjistíme, že váha nebo rozměr zásilky převyšuje možnosti Zásilkovny, zavoláme a domluvíme se s Vámi na jiném způsobu přepravy

UPOZORNĚNÍ - Do Z-BOXŮ není možné posílat zásilky na dobírku (bohužel tuto možnost Zásilkovna nenabízí).

Sledujte pohyb svého balíčku na této adrese Zásilkovny - https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani

 

Česká pošta

Prostřednictvím České pošty si můžete nechat zaslat balíček do ruky a Česká pošta vám ho doručí na jakoukoliv adresu, klidně i do práce. Balíčky jsou doručovány o pracovní dny a vždy jste kontaktováni prostřednictvím sms / e-mailem s termínem doručení. V případě, že vás "pošťák" na uvedené adrese nezastihne, uloží zásilku na nejbližší poště. Kde si jej můžete následně vyzvednout, nejdéle do 7 dnů, ale i tato lhůta lze prodloužit.

O vyexpedování vašeho balíčku budete informováni e-mailem společně s číslem vašeho balíčku, pod kterým ho lze sledovat na stránkách dopravce.

Buďte v obraze, kde se váš balíček nachází - https://www.postaonline.cz/trackandtrace

  • Platba předem / online platební kartou: 180,-Kč
  • Platba na dobírku: 235,-Kč

 

PPL přepravní společnost

Přepravní společnost PPL doručí váš balíček během pracovního týdne v časovém rozmezí od 08:00 do 18:00 hodin. Zpravidla bývá doručen do 48 hodin, nejpozději však do 72 hodin ode dne předání zásilky přepravní společnosti. O doručování vašeho balíčku budete nejdříve informováni den předem formou sms/e-mailem, poté budete informováni přímo v den doručování o předpokládaném čase doručování (rozmezí 4 hodin). Pokud se vám termín doručení nehodí, můžete jej snadno změnit nebo nechat uložit na výdejním místě PPL Parcelshopu.

Na tomto odkaze můžete sledovat svou zásilku - https://www.ppl.cz/vyhledat-zasilku

  • Platba předem / online platební kartou: 99,-Kč
  • Platba na dobírku: 154,-Kč

 

Osobní odběr v Mostě (výdejní místo Rozmarná vinotéka) - DOČASNĚ ZRUŠENO

Zdarma si můžete vyzvednout svou objednávku na našem výdejním místě v Mostě (Chomutovská 2229/28, Most). Výdejní místo je pro vás otevřeno v tyto dny a hodiny:

Po:   15:00 - 19:00 hod.
Út:   zavřeno
St:   15:00 - 19:00 hod.
Čt:   15:00 - 19:00 hod.
Pá:   15:00 - 19:00 hod.


Na výdejním místě není možné objednávku zaplatit. Vaše balíčky jsou zde připraveny až po uhrazení objednávky.

Jakmile bude objednávka připravena k osobnímu odběru, budeme vás informovat a e-mailem

 

Převážnou většinu zboží máme skladem a odesílame jej obvykle do 2 pracovních dnů od vytvoření objednávky. O odeslání vás budeme informovat e-mailem.

Jak nakoupit a neplatit za dopravu? Stačí nakoupit nad 2.000,-Kč a dopravu máte zcela zdarma (při platbě na dobírku je účtováno doběrečné).

Svůj balíček při převzetí ihned zkontrolujte.


Způsoby platby

On-line platební kartou (3D Secure - GoPay - Apple Pay, Google Pay)

Svou objednávku zaplatíte online platební kartou. Po odeslání své objednávky budete přesměrováni na bezpečnou online platební bránu (GoPay). Pokud potřebujete svou objednávku co nejdříve, jedná se o nejrychlejší způsob úhrady, máte jistotu, že se vám balíček nikde nezadrhne a bude bez zdržení odeslán. Při přebírání balíčku navíc nemusíte hledat peněženku, zkrátka balíček jen převezmete a můžete se radovat z obsahu.

Pokud by online platba selhala, můžete si vybrat jinou možnost platby nebo zkusit zaplatit znovu.

 

Dobírkou, platba při doručení / převzetí

Při platbě na dobírku zaplatíte svou objednávku až při převzetí svého balíčku. Pokud potřebujete své zboží opravdu rychle a nemáte po ruce platební kartu, pak je tento způsob nejrychlejší. Platbu provedete v hotovosti či platební kartou až při převzetí balíčku u přepravní společnosti. Ovšem nevýhodou této služby je vyšší cena dobírky.

 

Bankovním převodem / platba předem

Při platbě předem skrze bankovní převod budete po odeslání objednávky kontaktováni na vámi uvedený e-mail s podklady pro platbu. V e-mailu budete vyzváni k provedení platby vč. údajů pro provedení platby (variabilní symbol, číslo účtu, částka). Vaše objednávka bude odeslána až po připsání platby na náš bankovní účet.

Číslo našeho bankovního účtu je 2501782548/2010, vedený u Fio banka, a.s. Variabilní symbol je číslo vaší objednávky.

Každá objednávka je závazná dle našich obchodních podmínek. V případě marného doručování a nepřevzetí zásilky (dobírky) si vyhrazujeme právo na úhradu nákladů souvisejících se zasíláním.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení