DÁREK ke každé objednávce nad 700,-Kč, plechovka RedBullu 🥳

Vystřelovací konfety stříbrno-zlatá kolečka, 40 cm

Kód: 222511
79 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Nevěsta a ženich prochází špalírem, všichni hází rýži nebo suché květy a na konci stojíte vy a vystřelíte stříbrno-zlaté konfety. Konfety budou vypadat úžasně na fotografiích a zároveň tím překvapíte novomanžele. Velikost tuby je 40 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná vás překvapí, že vystřelovací konfety svým názvem opravdu odpovídají tomu, co dokážou a víte proč? Konfety, které mají tvar stříbrno-zlatých koleček jsou ukryté v tubusu, který je dlouhý 40 cm. Na tubusu máte nápovědu, jak konfety vystřelit. Zpravidla to funguje tak, že papírovou tubu uchopíte oběma rukama, namíříte mimo lidi a pak otočíte rukama v protisměru. "Buuuch" a už létají stříbrno-zlaté konfety. Hodí se především na svatby, plesy nebo třeba výročí, ale klidně je můžete použít na narozeninovou oslavu. Ano konfety trošku toho nepořádku udělají, ale za tu parádu a atmosféru a to prostě stojí. Nevěříte? Je jen jediný způsob jak to zjistit... :)

Nenašli jste zatím odvahu objednat vystřelovací konfety? Chyba. Každá pořádná oslava nebo párty si je zaslouží. Těžko říct, proč nás všechny létající konfety tolik fascinují. Ale je to tak. A nebojte se, jejich použití je samozřejmě bezpečné. A pokud vám přijdou vystřelovací konfety málo, obohaťte prostor závěsnou dekorací, girlandami, závěsy a samozřejmě i balónky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vystřelovací konfety
Barva: stříbrná, zlatá
Délka: 40 cm

Vystřelovací motýlci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: