AKCE - Při nákupu nad 700,-Kč od nás dostanete RED BULL energy drink jako DÁREK!

Vystřelovací konfety stříbrné hvězdy v metalickém provedení, 60 cm

Kód: 221817
99 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
29.9.2022

Ples, silvestrovská oslava nebo narozeniny. Překvapte a připravte si vystřelovací konfety. S nimi nikdy nešlápnete vedle. Tyhle jsou v tubě dlouhé 60 cm, která je plná stříbrných metalických hvězdiček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná vás překvapí, že vystřelovací konfety svým názvem opravdu odpovídají tomu, co dokážou a víte proč? Konfety, které mají tvar metalické stříbrné hvězdy jsou ukryté v tubusu, který je dlouhý 60 cm. Na tubusu máte nápovědu, jak konfety vystřelit. Zpravidla to funguje tak, že papírovou tubu uchopíte oběma rukama, namíříte mimo lidi a pak otočíte rukama v protisměru. "Buuuch" a už létají metalické stříbrné konfety ve tvaru hvězdy. Létající hvězdy se hodí především na oslavy silvestra nebo třeba výročí, ale klidně je můžete použít na narozeninovou oslavu. Ano konfety trošku toho nepořádku udělají, ale za tu parádu a atmosféru a to prostě stojí. Nevěříte? Je jen jediný způsob jak to zjistit... :)

Nenašli jste zatím odvahu objednat vystřelovací konfety? Chyba. Každá pořádná oslava nebo párty si je zaslouží. Těžko říct, proč nás všechny létající konfety tolik fascinují. Ale je to tak. A nebojte se, jejich použití je samozřejmě bezpečné. A pokud vám přijdou vystřelovací konfety málo, obohaťte prostor závěsnou dekorací, girlandami, závěsy a samozřejmě i balónky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vystřelovací konfety
Barva: stříbrná
Délka: 60 cm
Tvar: hvězdy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: