Vystřelovací konfety růžovo-zlaté srdce, 60 cm

Kód: 220080
119 Kč
Skladem (9 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Chcete vážně bezva oslavu? Tak to nutně potřebujete vystřelovací konfety. Tyhle jsou elegantní, růžovo-zlaté a mají tvar srdce. Tuba je naplněna metalickými srdíčky. Vhodné jsou na svatbu, rozlučku se svobodou nebo jakoukoliv jinou párty. Tuba má 60 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná vás překvapí, že vystřelovací konfety svým názvem opravdu odpovídají tomu, co dokážou a víte proč? Konfety, které mají tvar růžovo-zlatých srdcí jsou ukryté v tubusu, který je dlouhý 60 cm. Na tubusu máte nápovědu, jak konfety vystřelit. Zpravidla to funguje tak, že papírovou tubu uchopíte oběma rukama, namíříte mimo lidi a pak otočíte rukama v protisměru. "Buuuch" a už létají růžovo-zlaté konfety ve tvaru srdce. Létající srdce se hodí především na svatby nebo třeba výročí, ale klidně je můžete použít na narozeninovou oslavu. Ano konfety trošku toho nepořádku udělají, ale za tu parádu a atmosféru a to prostě stojí. Nevěříte? Je jen jediný způsob jak to zjistit... :)

Nenašli jste zatím odvahu objednat vystřelovací konfety? Chyba. Každá pořádná oslava nebo párty si je zaslouží. Těžko říct, proč nás všechny létající konfety tolik fascinují. Ale je to tak. A nebojte se, jejich použití je samozřejmě bezpečné. A pokud vám přijdou vystřelovací konfety málo, obohaťte prostor závěsnou dekorací, girlandami, závěsy a samozřejmě i balónky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vystřelovací konfety
Barva: růžovo-zlatá
Délka: 60 cm
Tvar: srdce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: