Vystřelovací konfety růžové lístky růží, 40 cm

Kód: 222543
88 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023
Možnosti doručení

Vystřelovací konfety v provedení růžových růží můžete využít při jakékoliv oslavě. Lístky růží se hodí především na svatby nebo třeba výročí, ale klidně je můžete použít na narozeninovou oslavu. Tuba je 40 cm dlouhá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná vás překvapí, že vystřelovací konfety svým názvem opravdu odpovídají tomu, co dokážou a víte proč? Konfety, které mají tvar růžových lístků růží jsou ukryté v tubusu, který je dlouhý 40 cm. Na tubusu máte nápovědu, jak konfety vystřelit. Zpravidla to funguje tak, že papírovou tubu uchopíte oběma rukama, namíříte mimo lidi a pak otočíte rukama v protisměru. "Buuuch" a už létají růžové konfety ve tvaru lístků růží. Lístky růží se hodí především na svatby nebo třeba výročí, ale klidně je můžete použít na narozeninovou oslavu. Ano konfety trošku toho nepořádku udělají, ale za tu parádu a atmosféru a to prostě stojí. Nevěříte? Je jen jediný způsob jak to zjistit... :)

Nenašli jste zatím odvahu objednat vystřelovací konfety? Chyba. Každá pořádná oslava nebo párty si je zaslouží. Těžko říct, proč nás všechny létající konfety tolik fascinují. Ale je to tak. A nebojte se, jejich použití je samozřejmě bezpečné. A pokud vám přijdou vystřelovací konfety málo, obohaťte prostor závěsnou dekorací, girlandami, závěsy a samozřejmě i balónky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vystřelovací konfety
Barva: růžová
Délka: 40 cm
Tvar: lístky růží

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: