Svatební album na fotky bílé 20x24,5 cm, 22 stran

Kód: 220026
497 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
26.2.2024
Možnosti doručení

Bílé fotoalbum svým názvem “Precious moments” napovídá, že slouží k uchování všech vzácných chvil ve vašem životě, má rozměry 20 x 24,5 cm a 22 stran.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílé fotoalbum obsahuje 22 oboustranných čistých listů, proto do něho můžete psát popisky či vzkazy, malovat i kreslit a dokonce do něho můžete lepit fotografie či přání. Fotoalbum můžete použít klasicky, tak, jak ho všichni známe, nalepíte fotku, přidáte popisek a zaznamenáte tak všechny vzácné chvíle ve vašem životě. A nebo ho použijete trochu netradičně.

Díky prázdným listům můžete album použít při svatebních oslavách. Album vám tak bude sloužit jako “kniha hostů”, do které vám mohou svatebčani napsat i namalovat vzkazy. Pokud budete mít na svatbě fotokoutek mohou vám tam svatebčané rovnou lepit své fotografie s fotorekvizitami.

Album tak bude sloužit jako váš památník. Fotoalbum samozřejmě nemusíte nechat napospas svým hostům. Album si můžete stylově doladit sami doma s povedenými fotografiemi a obdrženými blahopřáními

Bílé fotoalbum má rozměry 20 x 24,5 cm a 22 stran.  Fotoalbum svým názvem “Precious moments” napovídá, že slouží k uchování všech vzácných chvil ve vašem životě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Svatební fotoalba, Svatba v bílé barvě
Barva: bílá
Rozměr: 20x24,5 cm
Počet stran: 22

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: