DÁREK ke každé objednávce nad 700,-Kč, plechovka RedBullu 🥳

Vystřelovací konfety bílá srdíčka, 40 cm

Kód: 222544
84 Kč
Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
23.4.2024
Možnosti doručení

Nevěsta a ženich prochází špalírem, všichni hází rýži nebo suché květy a na konci stojíte vy a vystřelíte krásná bílá srdíčka. Konfety budou vypadat úžasně na fotografiích a zároveň tím překvapíte novomanžele. Velikost tuby je 40 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Možná vás překvapí, že vystřelovací konfety svým názvem opravdu odpovídají tomu, co dokážou a víte proč? Konfety, které mají tvar bílých srdíček jsou ukryté v tubusu, který je dlouhý 40 cm. Na tubusu máte nápovědu, jak konfety vystřelit. Zpravidla to funguje tak, že papírovou tubu uchopíte oběma rukama, namíříte mimo lidi a pak otočíte rukama v protisměru. "Buuuch" a už létají bílé konfety ve tvaru srdce. Motýlci se hodí především na svatby nebo třeba výročí, ale klidně je můžete použít na narozeninovou oslavu. Ano konfety trošku toho nepořádku udělají, ale za tu parádu a atmosféru a to prostě stojí. Nevěříte? Je jen jediný způsob jak to zjistit... :)

Nenašli jste zatím odvahu objednat vystřelovací konfety? Chyba. Každá pořádná oslava nebo párty si je zaslouží. Těžko říct, proč nás všechny létající konfety tolik fascinují. Ale je to tak. A nebojte se, jejich použití je samozřejmě bezpečné. A pokud vám přijdou vystřelovací konfety málo, obohaťte prostor závěsnou dekorací, girlandami, závěsy a samozřejmě i balónky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vystřelovací konfety
Barva: bílá
Délka: 40 cm
Tvar: srdce

Vystřelovací motýlci

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: