Lampión papírový bílý Ø 45 cm

Kód: 222537
89 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Papírový lampión v bílé barvě o průměru 45 cm jednoduše sestavíte pomocí železné konstrukce, kterou vložíte dovnitř lampiónu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bílý papírový lampión o průměru 45 cm je vhodný pro vnitřní i venkovní oslavy. Nemusíte jej ale nezbytně zavěsit do prostoru. Po jednoduchém složení je možné položit lampion na zem, na stůl nebo kamkoliv se podle vás budou hodit.

Kromě barvy je možné si vybrat i velikost. U barvy je rozhodování celkem jednoduché, vždy je dobré ji přizpůsobit tématu nebo barvě oslavy. Velikost je potřeba brát podle místa, kde oslava a tedy i výzdoba bude. Pro oslavy v menších prostorách je lepší volit lampióny do velikosti 35 cm. Naopak pokud máte místa dost, nebojte se sáhnout i po 45 cm.

Skvělé je kombinovat více lampiónů v různých velikostech a případně barvách. Stejně tak dobře budou vypadat v kombinaci s dalšími dekoracemi jako jsou papírové koule, rozety nebo pompomy.

Nejedná se o svítící lampióny, ale pouze o dekorační. Pokud byste chtěli lampión osvětlit, musíte použít vlastní osvětlení nebo se můžete podívat na naše LED lampióny.

A nezapomeňte, že lampióny se dají klidně používat opakovaně. Po oslavě je jednoduše zase složíte (nebudou tak zabírat moc místa), uklidíte a můžete je používat pořád dokola . Příště jen dokoupíte další velikosti a barvy, ať máte z čeho vybírat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Lampióny a lucerny
Barva: bílá
Typ: lampión
Velikost: 45 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: