Slavíme vítězství našich hokejistů 🥳 S kódem MISTRI můžete slavit s námi, po zadání kódu získáte slevu 13 %. 🥳

Dekorativní sada samolepících washi pásek s různými vzory, 4 ks

Kód: 222085
190 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení

Nechcete letos balit vánoční dárky opět s použitím obyčejné izolepy? Pořiďte si tuhle vánočně laděnou sadu dekorativních samolepicích stuh z papíru. Využít ji ale můžete i třeba při výrobě vánočních přání. Sada obsahuje 4 různé stuhy v šířce cca 1 - 1,5 cm. Každá stuha má 10 metrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už znáte dekorativní papírové samolepicí stuhy, takzvané Washi Tape? Postupně si získávají své místo mezi klasickými stuhami. Jejich využití je totiž opravdu široké. Tahle sada je laděná do červené barvy a skvěle se hodí tak pro balení vánočních dárků nebo výrobě vánočních přání.

Nevíte k čemu vlastně takovou stuhu využit? Protože je stále více populární používat přírodní balicí papír pro balení dárků (nejen těch vánočních), můžete místo klasické izolepy využít právě samolepicí stuhy. Na jednobarevném papíru krásně vyniknou. Nebo chcete originálně označit dárky? Na zabalený dárek dejte papírek se jménem a pomocí lepicí stuhy ho přichyťte. Takhle bychom mohli pokračovat do nekonečna. Jejich využití je opravdu široké.

Sada obsahuje 4 různé stuhy (stříbrná třpytivá, bílá s červenými hvězdami, červeno bílá a metalická červená). Stuhy jsou široké cca 1 - 1,5 cm a každá je dlouhá 10 metrů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stuhy ostatní
Barva: světle levandulová
Materiál: krepový papír
Délka: 10 m
Šířka: 5 cm
Balení: 4 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: