Balónová bublina fóliová Avengers Endgame, 40 cm

Kód: 221783
170 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Fóliový balónek ve tvaru bubliny s motivy hrdinů Avengers průměr 40 cm. Balónek díky svému bublinovému provedení obsahuje 2 různé motivy se členy této party. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud plánujete tématickou oslavu a jste milovníci komiksových hrdinů, je foliová bublina s Avengers Endgame tou správnou volbou. Na balonku najdete snad všechny od Ironmana a Thora po Rocketa či kapitánku Marvel, balonek totiž zachycuje hrdiny ze závěrečného dílu Avengers Endgame. Fóliové bubliny se stávají stále oblíbenější. A důvod? Z každé strany mají jiný motiv a pokud je zavěsíte do prostoru, můžete si během dne užívat hned 2 různé obrázky svých oblíbených hrdinů. Na balonku nejdou vidět sváry, proto připomíná bublinu a navíc je dobře vidět motiv.

Foliový balonek s oblíbenými hrdiny z Avengers můžete doplnit i dalšími latexovými či foliovymi balonky z naší nabídky a uvidíte, že na výzdobu budou všichni dlouho vzpomínat. Balonky můžete sladit barevně i tématicky, výběr je opravdu pestrý. A protože bublina neobsahuje provázky, můžete k vázání balónků využít saténové stuhy či stuhy raffia. Záleží jen na vás, jestli ho nafouknete vzduchem nebo heliem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: