Slavíme vítězství našich hokejistů 🥳 S kódem MISTRI můžete slavit s námi, po zadání kódu získáte slevu 13 %. 🥳

Vybírejte podle typu události

Svatba

Význam svatby je pro každého z nás jiný. Někdo to bere ryze z praktického hlediska a někdo se těší i na vše co se svatebním obřadem souvisí a co mu předchází. Podle toho ke které skupině se více přikláníte, se bude odvíjet i vaše potřeba svatebních dekorací. Nicméně i v případě, že plánujete svatbu jen se svědky, budete i tak nějakou výzdobu potřebovat.

Naopak pokud chystáte velkou svatbu a plánování pro vás začíná ve stejný den, jako proběhla žádost o ruku, můžete si u nás vybrat od krabiček na prstýnky, přes dekorace na stůl až po svatební fotoalbum.

Narozeniny

Hooodně štěstí, zdraví, hodně štěstí, zdraví…..a krásné narozeniny. Příležitost, která si rozhodně zaslouží oslavu. Narozeniny nabízí tolik možností, jak je pojmout. Malá rodinná oslava nebo velká párty s hosty, kapelou a ohňostrojem. Nebo to může být i varianta, kdy pozvete pár přátel se svou rodinou a uděláte si skvělé odpoledne.

Když se rozhodnete jak velká událost to bude, můžete začít přemýšlet o výzdobě. Balónky, párty čepičky, frkačky, bannery a spoustu dalšího. Chybu rozhodně neuděláte ani fóliovými čísly. Můžete si vybrat téma nebo barvu. Záleží to jen na vás. Je libo Avengers párty? Nebo milujete zlatou barvu?

Rozhodně nezapomeňte ani na zábavu. Pro děti i dospělé můžete použít masky na obličej, nebo pořiďte fotorekvizity (fotokoutek rozhodně není podmínkou). Dejte mezi hosty vtipné brýle nebo Minnie čelenku a uvidíte sami.

detska_oslava Narozeninová oslava pro děti narozeniny_dospely Narozeninová oslava pro dospělé
Rozlučka se svobodou

Rozlučka se svobodou už je u nás běžná skoro stejně jako svatba samotná. Většinou ji pořádají svědci zhruba týden před svatbou. Chlapská rozlučka se samozřejmě významně liší od té dámské. Chlapi si naplánují akční víkend, který zakončí v hospodě u piva. Ty damské rozlučky bývají trošku propracovanější a plné různých maličkostí a detailů. S tím také souvisí různé dekorace a doplňky.

Základem jsou balónky, populární jsou tutu sukně nebo ozdobné čelenky. Poté přidejte libovolný banner, konfety na stůl nebo párty nádobí. Rozlučka může být laděna do určitého stylu, například Princess nebo do oblíbené barvy. Vždy je dobré se při výzdobě přizpůsobit vkusu nevěsty. Může se tak jednat o bláznivou růžovou výzdobu plnou třpytek a jednorožců, ale stejně tak o elegantní a decentní oslavu ve zlaté.