DÁREK ke každé objednávce nad 700,-Kč, plechovka RedBullu 🥳

Tlapková patrola

Tlapková patrola v originále Paw Patrol je dětský animovaný televizní seriál. Od roku 2013, kdy se poprvé objevil jej můžete vidět na dětských tv kanálech dodnes, samozřejmě je možné ho sledovat také online. Tlapková patrola je určena primárně pro menší děti a sleduje dobrodružství skupiny šesti zvířecích hrdinů, kteří tvoří tým záchranářů.

Každý člen Tlapkové patroly má svou specializaci a unikátní dovednosti. Hlavní postavou je chlapec jménem Ryder. Ostatní členové týmu jsou psi se speciálními schopnostmi a vybavením: Chase jako náčelník policie, Marshall jako hasič, Rubble je stavební dělník, Skye pak pilotka, Zuma potápěč a Rocky je odborníkem na recyklaci. Společně pomáhají v různých nesnázích a při řešení různorodých problémů ve městě Adventure Bay.

Děti mohou prostřednictvím tohoto seriálu získat základní dovednosti, o spolupráci, jak řešit problémy a zároveň posilovat morální hodnoty.

Tlapková patrola je populární téměř po celém světě a to nejen díky televiznímu seriálu, ale také díky hračkám, oblečení, knihám a nesmíme zapomenout také na tématické oslavy narozenin (tedy party produkty s motivem tohoto seriálu).

 

< Zpět na slovník pojmů